Karrier

Karrier

SÜTŐIPRAI MUNKATÁRSAT KERESÜNK

A Biopont Kft. Magyarország piacvezető bioélelmiszer-gyártó és forgalmazó vállalata, mely 25 éve meghatározó része a piacnak. Elsődleges célja, hogy termékeivel teljesebbé tegye fogyasztói életét és támogassa az egészséges életmód megismerését.

Főbb feladatok, munkák:
Cégünk egyik legfontosabb terméke a gluténmentes ropi, melynek gyártását meghatározó szakemberünk mellett kell segédkezni. Feladatod lesz a tészta bekeverésében való közreműködés és a gépre történő beadagolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
A munka nem igényel előképzettséget, hiszen itt mindent megtanítunk neked. Ha alkalmasnak érzed magadat nehezebb súlyok megmozgatására, valamint képes vagy figyelmesen és önállóan dolgozni, Te vagy az a személy akit fiatal csapatunkba keresünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Előny lehet a számodra ha van élelmiszeripari végzettséged, és/vagy tapasztalatod, de ez nem feltétel.

Amit kínálunk:
Amennyiben gyorsan tanulsz és önállóan tudsz dolgozni, belőled is sütőmester válhat.
Ez egy igazán stabil és folyamatosan fejlődő vállalat, ahol kollégáink fejlődését támogatjuk, valamint a valódi sikereket megbecsüljük és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk. Munkádat kiemelt fizetéssel, családcentrikus hozzáállással és utazástérítéssel díjazzuk.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@biopont.com e-mail címen.